Kilka słów o Bitcoin God GOD

admin
Administrator
Posty: 20
Rejestracja: 11 mar 2018, 13:01
Kontakt:

Kilka słów o Bitcoin God GOD

Post autor: admin » 11 mar 2018, 20:28

Symboliczny prezent od Chandlera Guo na święta
Po kopiach oryginalnego Bitcoina określanych mianem złotych, diamentowych i rubinowych, przyszedł czas na „boskiego BTC”. Bitcoin God ma być klonem obecnego blockchainu na wysokości bloku numer 501225. Jak podaje stojący za projektem Chandler Guo – anioł biznesu oraz doradca w zakresie projektów kryptowalutowych – podział nastąpi 25 grudnia, w Boże Narodzenie.

Nowy łańcuch będzie dzielił z oryginalnym blockchainem historię dotychczasowych transakcji przez określony czas. Następnie dojdzie do odłączenia oraz powstania niezależnej historii operacji finansowych. W finalnej fazie projektu, Bitcoin God powinien otrzymać całkowicie nowe, niezależne od Bitcoina cechy charakterystyczne, tak jak było między innymi w przypadku Bitcoin Gold.

„Bitcoin GOD (GOD) oddzieli się od głównego łańcucha w bloku 501225, co nastąpi 25 grudnia i będzie symbolicznym prezentem ode mnie dla wszystkich posiadaczy Bitcoina – łączna wartość monet wyniesie 21 milionów” – tłumaczy Guo we wpisie na Twitterze zamieszczonym 4 grudnia.

Dzięki wykorzystaniu systemu proof-of-stake (POS) nowe monety generowane będą nie tylko przez górników ale również przez samych posiadaczy. W tym celu wystarczy pobrać i zainstalować portfel, przelać na niego dowolną ilość monet i pozostawić włączony z aktywnym połączeniem internetowym. Jedyne o czym należy pamietać, to by w ustawieniach zaznaczyć żeby nasz portfel był odszyfrowany na potrzeby “wybijania” monet. W zależności od ilości monet w portfelu, będziemy otrzymywać pewną ilość monet w ramach bloków POS.

kuchnie warszawa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość